Majáles 2016
Každý z náš už byl někdy na nějaké akci, která se povedla. Ať už festival, oslava narozenin nebo jakákoliv jiná party.

Majáles určitě všichni znáte. A pokud ne, tak byste to příští rok měli jít vyzkoušet, protože ta atmosféra a všichni ti lidi, co pijí, zpívají, tancují a baví se, to je naprosto neuvěřitelný zážitek!!
Na brněnském Majálesu byly celkem 3 stage, na kterých se postupně vystřídali například Slza, Mandrage, Xindl X, Paulie Garand, Kontrafakt, Majk Spirit, Jelen, Horkýže Slíže nebo Kryštof, kteří byli nejhlavnější ze všech kapel.

Já se rozhodla, že Vám sem přidám pár fotek, které se mi podařily vyfotit ve všem tom zmatku a tlačenicích. Každopádně chci poděkovat svým kamarádům za další úžasnou akci :)

Pokud nechcete čekat na další fotky tak dlouho, sledujte mě Tady :) Byla jsem sice jako VIP host, ale moc jsem toho nevyužila :/ :)
Líbí se Vám takové články? Chcete více fotek? :)
Byli jste také na Majálesu a máte nějaký zážitek, se kterým se chcete podělit s ostatními? Napište mi to do komentářů :)

XO ♫♀ Adorkable

Komentáře

  1. Na Majálesu jsem tento rok bohužel nebyl :/ ale určitě to byl super zážitek, tak uvidím jestli budu mít příští rok trochu času :) Jinak moc pěkné fotky :).

    OdpovědětVymazat
    Odpovědi
    1. To je velká škoda:) třeba se zadaří příště. A moc děkuju :)

      Vymazat

Okomentovat

Oblíbené příspěvky